Już jutro opowiemy o tym co działo się w ostatnią niedzielę podczas „Wyprzedaży towarów PRL” w Stacji Muranów. Oto zalążek opowieści…
Już jutro opowiemy o tym co działo się w ostatnią niedzielę podczas „Wyprzedaży towarów PRL” w Stacji Muranów. Oto zalążek opowieści…
Na wczorajszej imprezie, którą organizowaliśmy ze Stacją Muranów były niewiarygodne tłumy. Myślę, że lekko licząc ponad 500 osób. Wkrótce opowiemy o tym wydarzeniu na blogu, jak ochłoniemy…
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili „Wyprzedaż towarów PRL” i tym, którzy pomogli nam w promocji. Na pewno to powtórzymy.
Oto fragment tego, co zobaczą jutro odwiedzający Stację Muranów:
Impreza z wyprzedażą gadżetów PRL, wystawą, projekcją filmów i innymi atrakcjami wystartuje jutro o godz. 12. Zapraszamy! Więcej informacji we wcześniejszych postach.
Kobieca strona internetu wreszcie wzięła się i za nas 🙂
Oto tekst związany z „Wyprzedażą towarów PRL” i minioną epoką w ogóle na stronie foch.pl
http://foch.pl/foch/1,132036,15621179,Jak_smakowal_PRL__Slodko__Gorzko__I_czemu_chcemy_go.html
Dziękujemy, polecamy i pozdrawiamy!
W tą niedzielę w Stacji Muranów (ul. Andersa 13) BufetPRL.com na „Wyprzedaży towarów PRL” będzie nie tylko pokazywał swoje skarby. Swoistym bufetem stanie się też bar. Nie może więc w nim zabraknąć najlepszej oranżady w Warszawie.
Tradycyjna oranżada jest produkowana na Grochowie od 1948 roku.
Oczywiście musi być też blok czekoladowy. Pozostaje się śpieszyć i w niedzielę być na czas, bo smakołyki mogą się szybko skończyć…
Po gwiazdorzeniu w TVP2 zdradzamy kolejną atrakcję „Wyprzedaży towarów PRL” w Stacji Muranów w Warszawie (ul. Andersa 13). W najbliższą niedzielę stanie tam takie cudo:
O samym komputerze pisaliśmy już tutaj https://bufetprl.com/2012/11/16/najpiekniejszy-jezyk-swiata-basic/
W niedzielę będzie można zagrać na oryginalnym C64 w pewną grę.
Już go ustawiamy:
Już wgrywamy:
Ale w co będzie można za darmo grać dowiecie się na miejscu…
Szczegóły wydarzenia na załączonym plakacie:
Dzisiaj pojawiliśmy się w porannym programie „Pytanie na śniadanie” w TVP2. Opowiadaliśmy o zakładaniu majtek, bloku czekoladowym, polskim walkmenie Kajtek i niedzielnej imprezie w Stacji Muranów. Słowem, łatwo nie było…
…materiał możecie zobaczyć tutaj http://pytanienasniadanie.tvp.pl/14346445/prlowskie-gadzety-na-nowo-podbijaja-rynek
Na nadchodzącej imprezie „Wyprzedaż towarów PRL” będzie można sprzedać, kupić i zobaczyć wiele gadżetów z minionej epoki. Specjalne miejsce zostanie wydzielone na kasety magnetofonowe i sprzęt do słuchania: Grundig, Kasprzak, a przede wszystkim pierwszy polski walkman Kajtek!
Zapraszamy w niedzielę (16 marca) do warszawskiej Stacji Muranów w godzinach 12-17.
Oto kilka okazów:
A o kasetach pisaliśmy już tutaj: https://bufetprl.com/2013/08/25/muzyczny-nosnik-o-wielu-twarzach/
Odsłaniamy kolejną tajemnicę niedzielnej imprezy w stylu PRL w Stacji Muranów w Warszawie.
Otóż towarzyszyć nam będzie wyjątkowa muzyczka z czarnych płyt, oczywiście z gramofonu Bambino.
Oto sprzęt i płyty, które na pewno wykorzystamy. Zapraszamy!
Szczegóły we wcześniejszych postach.
Już w najbliższą niedzielę w warszawskiej Stacji Muranów (Andersa 13) w godzinach 12-17 będzie można kupić oryginalne gadżety z PRLu! Mało tego, jeśli sami macie takie przedmioty możecie przyjść, ustawić swoje stanowisko (za darmo) i je sprzedać. Zgłaszać proszę się pod adresem: przyj@wp.pl
My oddamy w dobre ręce m.in. takie przeboje:
O kolejnych atrakcjach „Wyprzedaży towarów PRL” już jutro.
Więcej informacji we wcześniejszym wpisie.